Wylot:
Przylot:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Tanie Loty do Pragi

Rezerwuj tanie bilety lotnicze do Pragi. Tanie loty, tanie linie lotnicze. Bezpośrednie loty do Pragi zapewniają czeskie linie lotnicze Czech Airlines oraz PLL LOT. Zapewniamy Państwu rezerwację On-Line oraz rezerwację telefoniczną, infolinia czynna 7 dni w tygodniu.

Praga najstarsze miasto Czech

Praga jest stolicą i najstarszym miastem Czech. Z uwagi na długą historię i tradycję, posiada wiele zabytkowych ulic, które komponują się z nowoczesnymi budynkami biznesowymi. Dzięki geograficznej bliskości, Praga jest częstym celem wakacyjnych wojaży Polaków. To także miejsce spotkań przedstawicieli innych europejskich narodów. Miasto liczy sobie ponad milion mieszkańców, a cała aglomeracja miejska, w której skład wchodzą też tereny podmiejskie, liczy niecałe dwa miliony. Jako stolica kraju, Praga stanowi administracyjne, finansowe i kulturalne centrum Czech. Tutaj swoją siedzibę mają władze państwa, liczne instytucje życia społecznego, a także środowisko akademickie – Praga to miasto doskonałych szkół wyższych, o międzynarodowej renomie. Miasto stanowi najważniejszy w kraju węzeł komunikacyjny, który umożliwia sprawny i szybki kontakt z innymi miastami Czech, a także z krajami Europy.

Amatorzy zwiedzania i staromiejskich klimatów z pewnością docenią praskie śródmieście, które wpisane jest na listę dziedzictwa UNESCO. Miasto zachwyca swoją zabytkową architekturą i zapleczem kulturalnym. Do obejrzenia jest tu kilkadziesiąt muzeów i galerii, a także osiemnastowieczne dzielnice miasta, zawierające oryginalne kościelne i pałacowe zabudowania. Ponieważ Praga stale rozwija się jako turystyczne, międzynarodowe centrum, do dyspozycji przyjezdnych jest dobra oferta hotelowa i gastronomiczna.

Copyrights © 2013. Loty do Pragi - www.lotypraga.pl | Wyszukiwarkę udostępnia Bilety Lotnicze - Infoloty.pl