Wylot:
Przylot:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Tanie Loty do Pragi

Rezerwuj tanie bilety lotnicze do Pragi. Tanie loty, tanie linie lotnicze. Bezpośrednie loty do Pragi zapewniają czeskie linie lotnicze Czech Airlines oraz PLL LOT. Zapewniamy Państwu rezerwację On-Line oraz rezerwację telefoniczną, infolinia czynna 7 dni w tygodniu.

Lotnisko Praga-Ruzyne

Stolica Czech obsługiwana jest przez port lotniczy Praga-Ruzyně (Letiště Praha-Ruzyně, PRG), oddalony od centrum miasta o ok. 10 km. Lotnisko ma kilkudziesięcioletnią tradycję. Od momentu jego wybudowania było kilkakrotnie remontowane i rozbudowywane. Lotnisko rocznie obsługuje ponad 12 milionów pasażerów, dzięki dwóm pasom startowym (trzeci, najkrótszy, jest obecnie nieczynny).

Port składa się z trzech terminali, co pozwala na intensywny ruch lotniczy. Terminal I obsługuje głównie loty międzykontynentalne, na przykład do Stanów Zjednoczonych, Afryki, czy na Daleki Wschód. Terminal II specjalizuje się w rejsach wewnątrz Unii Europejskiej i w granicach strefy Schengen. Terminal III przeznaczony jest dla lotów prywatnych i biznesowych, tutaj też obsługiwane są samoloty rządowe i należące do przedstawicielstw innych państw.

Lotnisko posiada zaplecze turystyczno-usługowe, które zapewnia realizację wszelkich potrzeb osób podróżujących przez Pragę. Na miejscu znajdziemy punkty informacyjne, kantory, bankomaty, wypożyczalnię samochodów, a także bezprzewodowy Internet. Do wyboru jest też kilka restauracji, barów i kawiarni w różnych częściach lotniska. Na podróżujących biznesowo czekają sale konferencyjne i pokoje dla VIP-ów. Lotnisko ma w swojej ofercie kilkadziesiąt sklepów, w tym salony wolnocłowe. Dla wymagających port przygotował dwa eleganckie i o wysokim standardzie hotele, znajdujące się w okolicach terminali.

Copyrights © 2013. Loty do Pragi - www.lotypraga.pl | Wyszukiwarkę udostępnia Bilety Lotnicze - Infoloty.pl